Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

05425584443
OTO YEDEK PARÇA » AÇMA KOLU DÜĞM.VE KRİK. » CAM AÇMA KOLU » OTO YEDEK PARÇA » SÜSPANSİYON/ÖNDÜZEN AKSAM » AMORTİSÖR

MAYSAN PS9710209 ON AMORTISOR GAZLI DOBLO 1,2 / 1,3 / 1,6 KISA 01> 51756353

Stok Kodu

PS9710209

Markası

MAYSAN MANDO
Yeni Ürün
% 17 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
731.70TL
:
609.75TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
597.56 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
609.75TL
Döviz Karşılığı
:
32.61USD
Stok 1+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Araç MarkasıOem NoYetkili Servis Fiyatı
FIAT0000046794433
FIAT0000051714753
FIAT0000051748513
FIAT0000051748515
FIAT46791279
FIAT46791280
FIAT46791281
FIAT46791282
FIAT46794431
FIAT46794432
FIAT46794433
FIAT46812362
FIAT4681236439,38 TL
FIAT4681236539,38 TL
FIAT46812366
FIAT46812369708,87 TL
FIAT46824675
FIAT46824676
FIAT4682782042,45 TL
FIAT51714748326,96 TL
FIAT51714749166,07 TL
FIAT51714751
FIAT51714753
FIAT51748512328,22 TL
FIAT5174851347,81 TL
FIAT5174851493,37 TL
FIAT51748515
FIAT51748518
FIAT51749268
FIAT51 755 248319,46 TL
FIAT51 756 353326,35 TL
FIAT51 757 651327,08 TL
FIAT51 766 603347,78 TL
FIAT51772961311,62 TL
IVECO46794430
IVECO46812363
IVECO46812367
IVECO4681236860,27 TL
IVECO46824673
IVECO46824674
IVECO46824677
IVECO46824678
IVECO46824679
IVECO46824680
IVECO51714746
IVECO51714747
IVECO51714750
IVECO51714752
IVECO725913

ModelKasa TipiYakıt TipiMotor HacmiMotor GücüSilindirValfBaşlangıçBitiş
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00>Hatchback2000
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.2 (223ZXA1A)HatchbackBenzin1242 cc65 hp0V02001/30/0
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.3 D MultijetHatchbackBenzin1248 cc75 hp0V02005/102010/1
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.3 JTD 16VHatchbackBenzin1248 cc70 hp0V02004/52006/12
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.3 JTD 16V MultijetHatchbackBenzin1248 cc84 hp0V02006/80/0
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.4HatchbackBenzin1368 cc77 hp0V02005/100/0
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.6 16V (223ZXD1A)HatchbackBenzin1596 cc103 hp0V02001/100/0
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.6 Natural PowerHatchbackBenzin1596 cc103 hp0V02002/90/0
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.9 D (223ZXB1A)HatchbackBenzin1910 cc63 hp0V02001/30/0
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.9 JTDHatchbackBenzin1910 cc105 hp0V02003/70/0
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.9 JTD (223ZXE1A)HatchbackBenzin1910 cc100 hp0V02001/100/0
Fiat DOBLO Cargo (223_) 00> 1.9 JTD MultijetHatchbackBenzin1910 cc120 hp0V02006/120/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01>Hatchback2001
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.2 (223AXA1A)HatchbackBenzin1242 cc65 hp0V02001/30/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.3 D MultijetHatchbackBenzin1248 cc84 hp0V02005/100/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.3 JTDHatchbackBenzin1248 cc75 hp0V02005/50/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.3 JTD 16VHatchbackBenzin1248 cc70 hp0V02004/122005/5
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.4HatchbackBenzin1368 cc77 hp0V02005/100/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.6 16V (223AXD1A)HatchbackBenzin1596 cc103 hp0V02001/100/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.6 Natural PowerHatchbackBenzin1596 cc103 hp0V02002/90/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.9 D (223AXB1A)HatchbackBenzin1910 cc63 hp0V02001/30/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.9 D MultijetHatchbackBenzin1910 cc120 hp0V02005/100/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.9 JTDHatchbackBenzin1910 cc105 hp0V02003/70/0
Fiat DOBLO MPV (119_, 223_) 01> 1.9 JTD (223AXE1A)HatchbackBenzin1910 cc100 hp0V02001/100/0

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Sitemizde satılan oto yedek parçaları üretici firma tarafından 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 12 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3-5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

%100 ÜRÜN KALİTESİ

Tüm ürünlerimiz sizlere orijinal,eşdeğer veya logosuz orjinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla güvenli ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?