Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

05425584443
OTO YEDEK PARÇA » AÇMA KOLU DÜĞM.VE KRİK. » CAM AÇMA KOLU » OTO YEDEK PARÇA » SÜSPANSİYON/ÖNDÜZEN AKSAM » AMORTİSÖR

MAYSAN PN7310202 ARKA AMORTISOR GAZLI TEMPRA TIPO 7710993 7610120 7642982

Stok Kodu

PN7310202

Markası

MAYSAN MANDO
Yeni Ürün
% 17 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
421.53TL
:
351.28TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
344.25 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
351.28TL
Döviz Karşılığı
:
18.80USD
Stok 1+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Araç MarkasıOem NoYetkili Servis Fiyatı
FIAT46405783
FIAT46414480
FIAT46421626
FIAT46437778
FIAT46442796
FIAT46444663
FIAT46459363
FIAT46528791
FIAT46747928422,08 TL
FIAT46803344
FIAT60500393149,79 TL
FIAT60602722
FIAT71712474
FIAT7171247883,33 TL
FIAT71712641107,03 TL
FIAT71718285
FIAT71718287
FIAT71775938
FIAT761012017,01 TL
FIAT7610121
FIAT7613698
FIAT761943714,68 TL
FIAT7638163
FIAT7640931
FIAT7642982
FIAT7648480
FIAT7648482
FIAT7658106
FIAT7658317
FIAT7678636115,87 TL
FIAT7690033
FIAT7720720
FIAT7777585115,39 TL
FIAT778223467,80 TL

ModelKasa TipiYakıt TipiMotor HacmiMotor GücüSilindirValfBaşlangıçBitiş
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)HatchbackBenzin1748 cc115 hp0V01993/41996/4
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 1.7 T.S. (167.A4G)HatchbackBenzin1748 cc113 hp0V01993/41996/4
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)HatchbackBenzin1773 cc129 hp0V01992/21993/6
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)HatchbackBenzin1756 cc105 hp0V01992/21997/12
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)HatchbackBenzin1773 cc127 hp0V01992/11996/12
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)HatchbackBenzin1929 cc90 hp0V01993/41997/12
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)HatchbackBenzin1995 cc141 hp0V01992/21995/2
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 2.0 T.S. (167.A2D)HatchbackBenzin1995 cc144 hp0V01992/21993/4
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)HatchbackBenzin2499 cc125 hp0V01993/41997/12
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)HatchbackBenzin2492 cc165 hp0V01992/21996/9
Alfa Romeo 155 (167_) 92>97 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)HatchbackBenzin2492 cc163 hp0V01992/101997/12
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.2 16V 80HatchbackBenzin1242 cc82 hp0V01998/122002/12
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.2 16V 80HatchbackBenzin1242 cc80 hp0V02000/102001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.4 (182.BG)HatchbackBenzin1370 cc75 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.4 12 V (182.BA)HatchbackBenzin1370 cc80 hp0V01995/101998/8
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.6 16V (182.BB)HatchbackBenzin1581 cc103 hp0V01996/22001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.6 16V (182.BH)HatchbackBenzin1581 cc90 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.8 GT 16V (182.BC)HatchbackBenzin1747 cc113 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.9 DHatchbackBenzin1929 cc65 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.9 JTDHatchbackBenzin1910 cc100 hp0V02000/92001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.9 JTD 105HatchbackBenzin1910 cc105 hp0V01998/122001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.9 TD 100 S (182.BF)HatchbackBenzin1910 cc100 hp0V01996/32001/10
Fiat BRAVA (182_) 95>03 1.9 TD 75 S (182.BF)HatchbackBenzin1910 cc75 hp0V01996/32001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.2 16V 80HatchbackBenzin1242 cc82 hp0V01998/122000/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.2 16V 80HatchbackBenzin1242 cc80 hp0V02000/102001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.4 (182.AA)HatchbackBenzin1370 cc80 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.4 (182.AG)HatchbackBenzin1370 cc75 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.6HatchbackBenzin1596 cc103 hp0V02000/92001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.6 16V (182.AB)HatchbackBenzin1581 cc103 hp0V01996/32001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.6 16V (182.AH)HatchbackBenzin1581 cc90 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.8 GT (182.AC)HatchbackBenzin1747 cc113 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.9 DHatchbackBenzin1929 cc65 hp0V01995/102001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.9 JTDHatchbackBenzin1910 cc100 hp0V02000/92001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.9 JTD 105HatchbackBenzin1910 cc105 hp0V01998/122001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.9 TD 100 S (182.AF)HatchbackBenzin1910 cc100 hp0V01996/32001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 1.9 TD 75 S (182.AF)HatchbackBenzin1910 cc75 hp0V01996/32001/10
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 2.0 HGT 20V (182.AD)HatchbackBenzin1998 cc147 hp0V01995/101998/7
Fiat BRAVO I (182_) 95>01 2.0 HGT 20V (182AQ)HatchbackBenzin1998 cc154 hp0V01998/72001/10
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.2 16VHatchbackBenzin1242 cc82 hp0V01998/102002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.4 80 12VHatchbackBenzin1370 cc80 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.6HatchbackBenzin1581 cc92 hp0V01999/32000/8
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.6HatchbackBenzin1596 cc103 hp0V02000/92002/8
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.6 100 16VHatchbackBenzin1581 cc103 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.6 16VHatchbackBenzin1581 cc102 hp0V01997/41999/2
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.6 SXHatchbackBenzin1581 cc98 hp0V02000/92002/8
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.8 115 16VHatchbackBenzin1747 cc113 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.9 JTD 105HatchbackBenzin1910 cc105 hp0V01999/42001/1
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.9 JTD 110HatchbackBenzin1910 cc110 hp0V02001/12002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.9 TD 100HatchbackBenzin1910 cc100 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 1.9 TD 75HatchbackBenzin1910 cc75 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 2.0 150 20VHatchbackBenzin1998 cc147 hp0V01996/91999/4
Fiat MAREA (185_) 96>07 2.0 150 20VHatchbackBenzin1998 cc150 hp0V02001/12002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 2.0 155 20VHatchbackBenzin1998 cc154 hp0V01999/42001/1
Fiat MAREA (185_) 96>07 2.4 JTD 130HatchbackBenzin2387 cc130 hp0V01999/42002/5
Fiat MAREA (185_) 96>07 2.4 TD 125HatchbackBenzin2387 cc125 hp0V01996/91999/4
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.2 16VHatchbackBenzin1242 cc82 hp0V01998/102002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.4 80 12VHatchbackBenzin1370 cc80 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.6HatchbackBenzin1596 cc103 hp0V02000/92002/8
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.6 100 16VHatchbackBenzin1581 cc103 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.8 115 16VHatchbackBenzin1747 cc113 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.9 JTD 105HatchbackBenzin1910 cc105 hp0V01999/42002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.9 JTD 110HatchbackBenzin1910 cc110 hp0V02001/12002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.9 TD 100HatchbackBenzin1910 cc100 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 1.9 TD 75HatchbackBenzin1910 cc75 hp0V01996/92002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 2.0 150 20VHatchbackBenzin1998 cc147 hp0V01996/91999/4
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 2.0 150 20VHatchbackBenzin1998 cc150 hp0V02001/12002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 2.0 155 20VHatchbackBenzin1998 cc154 hp0V01999/42003/2
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 2.4 JTD 130HatchbackBenzin2387 cc130 hp0V01999/42002/5
Fiat MAREA Weekend (185_) 96>07 2.4 TD 125HatchbackBenzin2387 cc125 hp0V01996/91999/4
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.2HatchbackBenzin1242 cc73 hp0V01996/42001/2
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.2HatchbackBenzin1242 cc60 hp0V01997/72004/10
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.2HatchbackBenzin1242 cc68 hp0V01999/62002/10
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.2HatchbackBenzin1242 cc80 hp0V02001/90/0
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.4HatchbackBenzin1372 cc69 hp0V01997/72001/8
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.6 16VHatchbackBenzin1581 cc100 hp0V01996/42001/2
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.6 16VHatchbackBenzin1596 cc103 hp0V02001/20/0
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.7 TDHatchbackBenzin1698 cc70 hp0V01996/42001/3
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.9 DHatchbackBenzin1910 cc63 hp0V02001/30/0
Fiat PALIO Weekend (178_) 96> 1.9 JTDHatchbackBenzin1910 cc80 hp0V02001/90/0
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.4 i.e. (159.AC)HatchbackBenzin1372 cc78 hp0V01991/31996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)HatchbackBenzin1372 cc69 hp0V01990/41996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.6HatchbackBenzin1581 cc69 hp0V01990/41993/6
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.6 (159.AD)HatchbackBenzin1581 cc86 hp0V01990/31996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.6 i.e. (159.AE)HatchbackBenzin1581 cc78 hp0V01990/61992/7
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.6 i.e. (159.AJ)HatchbackBenzin1581 cc90 hp0V01994/61996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)HatchbackBenzin1581 cc75 hp0V01992/61996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.8 i.e. (159.AN)HatchbackBenzin1756 cc110 hp0V01990/31996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.8 i.e. (159.AN)HatchbackBenzin1756 cc105 hp0V01992/31996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.8 i.e. (159.AV)HatchbackBenzin1756 cc103 hp0V01993/91996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.8 i.e. (159.AZ)HatchbackBenzin1756 cc90 hp0V01993/91996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.8 i.e. (159.BY)HatchbackBenzin1756 cc101 hp0V01994/101996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.9 TD (159.AQ)HatchbackBenzin1929 cc80 hp0V01992/71996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)HatchbackBenzin1929 cc90 hp0V01990/51996/8
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 2.0HatchbackBenzin1995 cc109 hp0V01990/41993/6
Fiat TEMPRA (159_) 90>98 2.0 i.e. (159.AP)HatchbackBenzin1995 cc113 hp0V01990/101996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)HatchbackBenzin1372 cc69 hp0V01992/101996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.6HatchbackBenzin1581 cc86 hp0V01990/121993/4
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.6HatchbackBenzin1581 cc69 hp0V01993/71996/7
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.6 i.e. (159.AE)HatchbackBenzin1581 cc78 hp0V01990/101996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.6 i.e. (159.AJ)HatchbackBenzin1581 cc90 hp0V01994/61996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)HatchbackBenzin1581 cc75 hp0V01992/101996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.8 i.e. (159.AN)HatchbackBenzin1756 cc105 hp0V01992/31993/12
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.8 i.e. (159.AV)HatchbackBenzin1756 cc103 hp0V01993/91996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.8 i.e. (159.AZ)HatchbackBenzin1756 cc90 hp0V01993/91996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.8 i.e. (159.BY)HatchbackBenzin1756 cc101 hp0V01994/101996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.9 D (159.AG)HatchbackBenzin1929 cc65 hp0V01991/71996/8
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)HatchbackBenzin1929 cc90 hp0V01991/71995/2
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 1.9 TD (159.AQ)HatchbackBenzin1929 cc80 hp0V01992/31993/6
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 2.0HatchbackBenzin1995 cc109 hp0V01991/41993/6
Fiat TEMPRA S.W. (159_) 90>97 2.0 i.e. (159.AP)HatchbackBenzin1995 cc113 hp0V01991/11995/3
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.1 (160.AA)HatchbackBenzin1108 cc56 hp0V01988/11991/10
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.4 (160.AC)HatchbackBenzin1372 cc71 hp0V01987/71989/12
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.4 i.e.HatchbackBenzin1372 cc78 hp0V01989/51995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)HatchbackBenzin1372 cc70 hp0V01989/51995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.6HatchbackBenzin1581 cc79 hp0V01988/31992/10
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.6 (160.AE)HatchbackBenzin1581 cc83 hp0V01988/11991/10
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.6 i.e.HatchbackBenzin1595 cc90 hp0V01988/21991/5
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)HatchbackBenzin1581 cc75 hp0V01992/101995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.6 i.e. (160.AF)HatchbackBenzin1581 cc78 hp0V01990/71993/1
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.7 D (160.AG)HatchbackBenzin1697 cc58 hp0V01988/11994/10
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.8 i.eHatchbackBenzin1756 cc97 hp0V01993/31995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.8 i.e.HatchbackBenzin1756 cc110 hp0V01990/101993/6
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.8 i.e.HatchbackBenzin1756 cc90 hp0V01993/91995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.8 i.e. (160.AY)HatchbackBenzin1756 cc105 hp0V01990/101993/6
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.8 i.e. (160.ED)HatchbackBenzin1756 cc103 hp0V01993/41995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)HatchbackBenzin1756 cc101 hp0V01994/101995/10
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.8 i.e.16V SportHatchbackBenzin1756 cc136 hp0V01989/111992/6
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.9 DHatchbackBenzin1929 cc65 hp0V01991/71995/8
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.9 TD (160.AW)HatchbackBenzin1929 cc80 hp0V01992/31993/6
Fiat TIPO (160_) 87>97 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)HatchbackBenzin1929 cc90 hp0V01990/91995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 2.0HatchbackBenzin1995 cc116 hp0V01990/101992/10
Fiat TIPO (160_) 87>97 2.0 16V (160.AV)HatchbackBenzin1995 cc146 hp0V01991/71995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 2.0 i.e. (160.AJ)HatchbackBenzin1995 cc109 hp0V01990/61992/3
Fiat TIPO (160_) 87>97 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)HatchbackBenzin1995 cc113 hp0V01990/31995/4
Fiat TIPO (160_) 87>97 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)HatchbackBenzin1995 cc139 hp0V01993/31995/4
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.6 16V (835EI)HatchbackBenzin1581 cc103 hp0V01996/11999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.6 i.e. (835AA)HatchbackBenzin1581 cc90 hp0V01989/81994/6
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.6 i.e. (835AB)HatchbackBenzin1581 cc78 hp0V01989/81993/3
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.6 i.e. (835AN)HatchbackBenzin1581 cc75 hp0V01993/41999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.6 LE Cat (835EB)HatchbackBenzin1581 cc90 hp0V01994/71999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.8 16V LE (835FG)HatchbackBenzin1747 cc113 hp0V01996/31999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.8 GT 16V (835EH)HatchbackBenzin1747 cc131 hp0V01996/31999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.8 i.e. (835AC, 835BC)HatchbackBenzin1756 cc109 hp0V01989/91994/6
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.8 i.e. (835AT)HatchbackBenzin1756 cc90 hp0V01993/81999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.8 i.e. (835BD, 835AD)HatchbackBenzin1756 cc105 hp0V01989/91999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.8 i.e. (835FA)HatchbackBenzin1756 cc101 hp0V01994/71999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 1.9 TDS (835EE, 835EF)HatchbackBenzin1929 cc90 hp0V01989/41999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 2.0 16V (835ED)HatchbackBenzin1995 cc139 hp0V01994/71999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 2.0 i.e. (835AI)HatchbackBenzin1995 cc117 hp0V01989/91992/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 2.0 i.e. (835AL)HatchbackBenzin1995 cc113 hp0V01989/91999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 2.0 i.e. Turbo (835AR)HatchbackBenzin1995 cc162 hp0V01991/41999/7
Lancia DEDRA (835_) 89>99 2.0 Turbo (835AQ)HatchbackBenzin1995 cc177 hp0V01990/111994/6
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.4 i.e. (836AF, 836AH)HatchbackBenzin1372 cc69 hp0V01994/101999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.6 i.e. (836AD)HatchbackBenzin1581 cc75 hp0V01993/61999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.6 i.e. (836AP)HatchbackBenzin1581 cc90 hp0V01996/31999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.6 i.e. 16V (836AO)HatchbackBenzin1581 cc103 hp0V01996/11999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.8 i.e. (836AE)HatchbackBenzin1756 cc103 hp0V01993/61999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.8 i.e. (836AG, 836AL)HatchbackBenzin1756 cc90 hp0V01994/71999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.8 i.e. 16V (836AQ)HatchbackBenzin1747 cc113 hp0V01996/31999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.8 i.e. 16V GT (836AR)HatchbackBenzin1747 cc131 hp0V01996/31999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 1.9 TD (836AM, 836AN)HatchbackBenzin1929 cc90 hp0V01994/101999/8
Lancia DELTA II (836_) 93>99 2.0 16V (836AA, 836CA)HatchbackBenzin1995 cc139 hp0V01993/61999/8

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Sitemizde satılan oto yedek parçaları üretici firma tarafından 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 12 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3-5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

%100 ÜRÜN KALİTESİ

Tüm ürünlerimiz sizlere orijinal,eşdeğer veya logosuz orjinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla güvenli ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?