Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

05425584443
OTO YEDEK PARÇA » AÇMA KOLU DÜĞM.VE KRİK. » CAM AÇMA KOLU » OTO YEDEK PARÇA » SÜSPANSİYON/ÖNDÜZEN AKSAM » AMORTİSÖR

MAYSAN N6217401 ON AMORTISOR LADA BINEK STW NIVA 21012905004

Stok Kodu

N6217401

Markası

MAYSAN MANDO
Yeni Ürün
% 17 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
554.08TL
:
461.74TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
452.51 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
461.74TL
Döviz Karşılığı
:
24.68USD
Stok 1+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Araç MarkasıOem NoYetkili Servis Fiyatı
LADA04006798
LADA12410700
LADA210102905402
LADA21010290540204
LADA21012905004
LADA2101290500407
LADA2101290540204
LADA210129054024
LADA671126147,74 TL

ModelKasa TipiYakıt TipiMotor HacmiMotor GücüSilindirValfBaşlangıçBitiş
Lada 1200-1500 Estate 73> 1.3 1300HatchbackBenzin1294 cc69 hp0V01974/101979/10
Lada 1200-1500 Estate 73> 1200 (VAZ, WAS2102)HatchbackBenzin1198 cc60 hp0V01973/91984/8
Lada 1200-1500 Estate 73> 1500 (VAZ2102)HatchbackBenzin1452 cc73 hp0V01973/91985/6
Lada 1200-1600 70>05 1200 L/S (VAZ, WAS2101)HatchbackBenzin1198 cc60 hp0V01970/11986/6
Lada 1200-1600 70>05 1300 (VAZ2101)HatchbackBenzin1285 cc65 hp0V01978/51987/1
Lada 1200-1600 70>05 1300 (WAS21011)HatchbackBenzin1294 cc69 hp0V01974/81984/8
Lada 1200-1600 70>05 1500 (WAS2103, WAS2106)HatchbackBenzin1458 cc75 hp0V01972/91984/8
Lada 1200-1600 70>05 1500 N/S (VAZ2103)HatchbackBenzin1452 cc75 hp0V01975/111986/10
Lada 1200-1600 70>05 1600 (WAS2106)HatchbackBenzin1570 cc79 hp0V01972/91984/8
Lada 1200-1600 70>05 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)HatchbackBenzin1570 cc78 hp0V01979/32005/12
Lada NOVA (2105) 81>12 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)HatchbackBenzin1198 cc60 hp0V01981/92012/4
Lada NOVA (2105) 81>12 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)HatchbackBenzin1294 cc65 hp0V01981/52012/4
Lada NOVA (2105) 81>12 1500 S (WAS21093)HatchbackBenzin1499 cc71 hp0V01989/62012/4
Lada NOVA (2105) 81>12 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)HatchbackBenzin1452 cc75 hp0V01985/32012/4
Lada NOVA (2105) 81>12 1600 (WAS21074)HatchbackBenzin1570 cc76 hp0V01988/12001/10
Lada NOVA (2105) 81>12 1700 i Classic (VAZ2107)HatchbackBenzin1690 cc84 hp0V01996/62012/4
Lada NOVA Estate (2104) 81>12 1.5 1500HatchbackBenzin1452 cc75 hp0V01986/101998/4
Lada NOVA Estate (2104) 81>12 1300HatchbackBenzin1294 cc65 hp0V01985/91991/12
Lada NOVA Estate (2104) 81>12 1500HatchbackBenzin1458 cc75 hp0V01985/91993/2
Lada NOVA Estate (2104) 81>12 1500HatchbackBenzin1451 cc67 hp0V01994/82012/4
Lada NOVA Estate (2104) 81>12 1700HatchbackBenzin1690 cc84 hp0V01994/82012/4
Lada TOSCANA (2107) 82>12 1.6HatchbackBenzin1568 cc78 hp0V01985/101994/5
Lada TOSCANA (2107) 82>12 1.7HatchbackBenzin1690 cc84 hp0V01991/32001/10
Lada TOSCANA (2107) 82>12 1300HatchbackBenzin1294 cc65 hp0V01985/122012/5
Lada TOSCANA (2107) 82>12 1500HatchbackBenzin1458 cc75 hp0V01983/91993/2

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Sitemizde satılan oto yedek parçaları üretici firma tarafından 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 12 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3-5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

%100 ÜRÜN KALİTESİ

Tüm ürünlerimiz sizlere orijinal,eşdeğer veya logosuz orjinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla güvenli ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?