Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

05425584443
OTO YEDEK PARÇA » AÇMA KOLU DÜĞM.VE KRİK. » CAM AÇMA KOLU » OTO YEDEK PARÇA » SÜSPANSİYON/ÖNDÜZEN AKSAM » AMORTİSÖR

MAYSAN C6510301 ON AMORTISOR R12 TOROS 7702127207

Stok Kodu

C6510301

Markası

MAYSAN MANDO
Yeni Ürün
% 17 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
543.48TL
:
452.90TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
443.84 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
452.90TL
Döviz Karşılığı
:
24.21USD
Stok 1+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Araç MarkasıOem NoYetkili Servis Fiyatı
DACIA7700536245
DACIA7700560680
DACIA7700560699
DACIA7701455203
DACIA7701455204
DACIA7701455378
DACIA7701455386
DACIA776388043,11 TL
DACIAGSA3035
DACIAV01143123
OPEL90496519
OPEL90512749
RENAULT533002/F/S
RENAULT6000570597
RENAULT64046
RENAULT64050
RENAULT64060
RENAULT64064
RENAULT64072
RENAULT64074
RENAULT64076
RENAULT64080
RENAULT64084
RENAULT64086
RENAULT7700513675
RENAULT7700513676
RENAULT7700520201
RENAULT7700523187
RENAULT7700527479
RENAULT7700532635
RENAULT7700536076
RENAULT7700536077
RENAULT7700537160
RENAULT7700544427
RENAULT7700546384
RENAULT7700549199
RENAULT7700549669
RENAULT7700552945
RENAULT7700552946
RENAULT7700554311
RENAULT7700555575
RENAULT7700556797
RENAULT7700560678
RENAULT7700560679
RENAULT7700560682
RENAULT7700560683
RENAULT7700560701
RENAULT7700560703
RENAULT7700560705
RENAULT7700560706
RENAULT7700560707
RENAULT7700560708
RENAULT7700563099
RENAULT7701033886
RENAULT7701435099
RENAULT7701435929
RENAULT7701453165
RENAULT7701453166
RENAULT7701453255
RENAULT7701454013
RENAULT7701454102
RENAULT7701454103
RENAULT7701454204
RENAULT7701454833
RENAULT7701454834
RENAULT7701455180
RENAULT7701455377
RENAULT7701455379
RENAULT7701455380
RENAULT7701455381
RENAULT7701455383
RENAULT7701455384
RENAULT7701455385
RENAULT7701455387
RENAULT7701455389
RENAULT77021272070,00 TL
RENAULT7702247151372,55 TL

ModelKasa TipiYakıt TipiMotor HacmiMotor GücüSilindirValfBaşlangıçBitiş
Dacia 1300 72>83 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01972/121983/5
Dacia 1300 Estate 72>83 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01972/121983/5
Dacia 1310 Estate 83>04 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01983/52004/7
Dacia 1310 Saloon (U, X) 83>04 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01983/52004/7
Renault 12 69>84 1.3 (1170)HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01969/101980/8
Renault 12 69>84 1.3 (1170)HatchbackBenzin1289 cc50 hp0V01975/71980/4
Renault 12 69>84 1.3 TS (1177, 1337)HatchbackBenzin1289 cc60 hp0V01972/81980/8
Renault 12 69>84 1.4HatchbackBenzin1397 cc67 hp0V01976/81979/5
Renault 12 69>84 1.6HatchbackBenzin1565 cc68 hp0V01970/81976/8
Renault 12 69>84 1.6 Gordini (1173)HatchbackBenzin1565 cc113 hp0V01970/81974/12
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.3 (1170)HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01970/101980/8
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.3 (1170)HatchbackBenzin1289 cc50 hp0V01975/71980/4
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.3 (1177)HatchbackBenzin1289 cc60 hp0V01973/81980/8
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.6HatchbackBenzin1565 cc102 hp0V01970/81976/8
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.6HatchbackBenzin1565 cc68 hp0V01970/81976/8
Renault 15 (130_) 71>80 1.3 (1300)HatchbackBenzin1289 cc60 hp0V01972/31980/10
Renault 15 (130_) 71>80 1.6 (1302)HatchbackBenzin1565 cc90 hp0V01972/31980/10
Renault 17 72>80 1.6HatchbackBenzin1565 cc90 hp0V01972/31980/10
Renault 17 72>80 1.6 GordiniHatchbackBenzin1605 cc108 hp0V01974/31980/10

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Sitemizde satılan oto yedek parçaları üretici firma tarafından 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 12 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3-5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

%100 ÜRÜN KALİTESİ

Tüm ürünlerimiz sizlere orijinal,eşdeğer veya logosuz orjinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla güvenli ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?