Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

05425584443
OTO YEDEK PARÇA » AÇMA KOLU DÜĞM.VE KRİK. » CAM AÇMA KOLU » OTO YEDEK PARÇA » SÜSPANSİYON/ÖNDÜZEN AKSAM » AMORTİSÖR

MAYSAN N6210314 ARKA AMORTISOR YAGLI R12 TOROS BINEK (E, NO:N6210306) 7702127208 7700520199

Stok Kodu

N6210314

Markası

MAYSAN MANDO
Yeni Ürün
% 17 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
501.06TL
:
417.55TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
409.20 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
417.55TL
Döviz Karşılığı
:
22.27USD
Stok 1+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Araç MarkasıOem NoYetkili Servis Fiyatı
DACIA7700145029
DACIA7700578657
DACIA7700721300
DACIA867513031A
DACIA867513031E
DACIAGDA1145
DACIAGSA3036
DACIAV01143213
RENAULT62115
RENAULT62119
RENAULT62153
RENAULT62169
RENAULT62205
RENAULT62207
RENAULT62209
RENAULT62211
RENAULT62213
RENAULT62215
RENAULT62216
RENAULT62217
RENAULT62219
RENAULT62259
RENAULT7700520199
RENAULT7700520200
RENAULT7700521884
RENAULT7700523183
RENAULT7700523184
RENAULT7700523280
RENAULT7700532636
RENAULT7700536074
RENAULT7700544426
RENAULT7700546385
RENAULT7700548153
RENAULT7700548724
RENAULT7700560672
RENAULT7700560673
RENAULT7700560674
RENAULT7700560675
RENAULT7700560676
RENAULT7700560677
RENAULT7700560700
RENAULT7700560702
RENAULT7700560704
RENAULT7700560709
RENAULT7700560710
RENAULT7700563100
RENAULT7700565867
RENAULT7700565868
RENAULT7700568680
RENAULT7700568860
RENAULT7700569919
RENAULT7700578724
RENAULT7700659384
RENAULT77006593850,00 TL
RENAULT7700681465
RENAULT7700681485
RENAULT7701033893
RENAULT7701204141

ModelKasa TipiYakıt TipiMotor HacmiMotor GücüSilindirValfBaşlangıçBitiş
Dacia 1300 72>83 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01972/121983/5
Dacia 1300 Estate 72>83 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01972/121983/5
Dacia 1310 Estate 83>04 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01983/52004/7
Dacia 1310 Saloon (U, X) 83>04 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01983/52004/7
Renault 12 69>84 1.3 (1170)HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01969/101980/8
Renault 12 69>84 1.3 (1170)HatchbackBenzin1289 cc50 hp0V01975/71980/4
Renault 12 69>84 1.3 TS (1177, 1337)HatchbackBenzin1289 cc60 hp0V01972/81980/8
Renault 12 69>84 1.4HatchbackBenzin1397 cc67 hp0V01976/81979/5
Renault 12 69>84 1.6HatchbackBenzin1565 cc68 hp0V01970/81976/8
Renault 12 69>84 1.6 Gordini (1173)HatchbackBenzin1565 cc113 hp0V01970/81974/12
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.3 (1170)HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01970/101980/8
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.3 (1170)HatchbackBenzin1289 cc50 hp0V01975/71980/4
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.3 (1177)HatchbackBenzin1289 cc60 hp0V01973/81980/8
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.6HatchbackBenzin1565 cc102 hp0V01970/81976/8
Renault 12 Variable (117_) 70>83 1.6HatchbackBenzin1565 cc68 hp0V01970/81976/8
Renault 15 (130_) 71>80 1.3 (1300)HatchbackBenzin1289 cc60 hp0V01972/31980/10
Renault 15 (130_) 71>80 1.6 (1302)HatchbackBenzin1565 cc90 hp0V01972/31980/10
Renault 17 72>80 1.6HatchbackBenzin1565 cc90 hp0V01972/31980/10
Renault 17 72>80 1.6 GordiniHatchbackBenzin1605 cc108 hp0V01974/31980/10

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Sitemizde satılan oto yedek parçaları üretici firma tarafından 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 12 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3-5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

%100 ÜRÜN KALİTESİ

Tüm ürünlerimiz sizlere orijinal,eşdeğer veya logosuz orjinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla güvenli ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?