Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

05425584443
OTO YEDEK PARÇA » AÇMA KOLU DÜĞM.VE KRİK. » CAM AÇMA KOLU » OTO YEDEK PARÇA » SÜSPANSİYON/ÖNDÜZEN AKSAM » AMORTİSÖR

MAYSAN C5111302 ARKA AMORTISOR FAVORIT FORMAN FELICIA 7580324

Stok Kodu

C5111302

Markası

MAYSAN MANDO
Yeni Ürün
% 17 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
527.56TL
:
439.63TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
430.84 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
439.63TL
Döviz Karşılığı
:
23.52USD
Stok 1+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Araç MarkasıOem NoYetkili Servis Fiyatı
SKODA115395000
SKODA115395001
SKODA115395004
SKODA116395001
SKODA441075803116
SKODA441075803146
SKODA6U0513031C
SKODA6U6513031
SKODA6U6513031A
SKODA6U6513031C1079,86 TL
SKODA6U6513031D
SKODA6U9513031
SKODA6U9513031A
SKODA6U9513031B
SKODA6U9513031D1091,32 TL
SKODA6U9513031E
SKODA6U9513031F

ModelKasa TipiYakıt TipiMotor HacmiMotor GücüSilindirValfBaşlangıçBitiş
SKODA FAVORIT (781) 89>94 1.3 (781)HatchbackBenzin1289 cc68 hp0V01994/11994/9
SKODA FAVORIT (781) 89>94 1.3 135 (781)HatchbackBenzin1289 cc60 hp0V01990/101994/9
SKODA FAVORIT (781) 89>94 1.3 135 (781)HatchbackBenzin1289 cc57 hp0V01991/121994/9
SKODA FAVORIT (781) 89>94 1.3 135 X,LX,GLX (781)HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01990/11994/9
SKODA FAVORIT (781) 89>94 1.3 135L (781)HatchbackBenzin1289 cc58 hp0V01989/51994/9
SKODA FAVORIT (781) 89>94 1.3 136 (781)HatchbackBenzin1289 cc61 hp0V01990/101994/9
SKODA FAVORIT (781) 89>94 115 S 1.1HatchbackBenzin1137 cc52 hp0V01989/101994/9
SKODA FAVORIT Forman (785) 88>95 1.3HatchbackBenzin1289 cc63 hp0V01988/61991/7
SKODA FAVORIT Forman (785) 88>95 1.3HatchbackBenzin1289 cc68 hp0V01994/11995/6
SKODA FAVORIT Forman (785) 88>95 1.3 (135 E)HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01991/91995/6
SKODA FAVORIT Forman (785) 88>95 1.3 (135)HatchbackBenzin1289 cc60 hp0V01991/121995/6
SKODA FAVORIT Forman (785) 88>95 1.3 (135)HatchbackBenzin1289 cc58 hp0V01993/11993/12
SKODA FAVORIT Forman (785) 88>95 1.3 (136)HatchbackBenzin1289 cc61 hp0V01991/81995/6
SKODA FAVORIT Pickup (787) 92>97 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01992/121997/6
SKODA FAVORIT Pickup (787) 92>97 1.3HatchbackBenzin1289 cc57 hp0V01992/121997/6
SKODA FAVORIT Pickup (787) 92>97 1.3HatchbackBenzin1289 cc68 hp0V01992/121997/6
SKODA FAVORIT Pickup (787) 92>97 1.3HatchbackBenzin1289 cc63 hp0V01992/61993/9
SKODA FELICIA I (6U1) 94>98 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01994/101998/3
SKODA FELICIA I (6U1) 94>98 1.3HatchbackBenzin1289 cc58 hp0V01994/101998/3
SKODA FELICIA I (6U1) 94>98 1.3HatchbackBenzin1289 cc68 hp0V01994/101998/3
SKODA FELICIA I (6U1) 94>98 1.6 LXHatchbackBenzin1598 cc75 hp0V01995/81998/3
SKODA FELICIA I (6U1) 94>98 1.9 DHatchbackBenzin1896 cc64 hp0V01995/101998/3
SKODA FELICIA I Estate (6U5) 95>98 1.3HatchbackBenzin1289 cc58 hp0V01995/81998/3
SKODA FELICIA I Estate (6U5) 95>98 1.3 LXHatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01995/81998/3
SKODA FELICIA I Estate (6U5) 95>98 1.3 LXIHatchbackBenzin1289 cc68 hp0V01995/81998/3
SKODA FELICIA I Estate (6U5) 95>98 1.6 GLXHatchbackBenzin1598 cc75 hp0V01995/81998/3
SKODA FELICIA I Estate (6U5) 95>98 1.9 DHatchbackBenzin1896 cc64 hp0V01995/101998/3
SKODA FELICIA II (6U1) 98>01 1.3HatchbackBenzin1289 cc54 hp0V01998/12001/6
SKODA FELICIA II (6U1) 98>01 1.3HatchbackBenzin1289 cc58 hp0V01998/12001/6
SKODA FELICIA II (6U1) 98>01 1.3HatchbackBenzin1289 cc68 hp0V01998/12001/6
SKODA FELICIA II (6U1) 98>01 1.6HatchbackBenzin1598 cc75 hp0V01998/12001/6
SKODA FELICIA II (6U1) 98>01 1.9 DHatchbackBenzin1896 cc64 hp0V01998/12001/6
SKODA FELICIA II Estate (6U5) 98>01 1.3HatchbackBenzin1289 cc68 hp0V01998/12001/6
SKODA FELICIA II Estate (6U5) 98>01 1.6HatchbackBenzin1598 cc75 hp0V01998/12001/6
SKODA FELICIA II Estate (6U5) 98>01 1.9 DHatchbackBenzin1896 cc64 hp0V01998/12001/6

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Sitemizde satılan oto yedek parçaları üretici firma tarafından 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 12 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3-5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

%100 ÜRÜN KALİTESİ

Tüm ürünlerimiz sizlere orijinal,eşdeğer veya logosuz orjinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla güvenli ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?