HAKKIMIZDA

PARÇA USTASI

MG Otomotiv Yedek Parça San .Tic. olarak uzun yıllar otomotiv yedek parçası satış ve tedariki yapmaktayız. İşine hakim kadromuz ile araçlarına doğru parça arayanlara yardımcı olmak ve bir telefon kadar yakın olmak isteği ile www.parcaustasi.com ( Parça Ustası ) online satış sitesini kurduk. 


İçinde bulunduğumuz teknoloji gelişimini yedek parça ve otomasyon sistemlerine entegre ettik. Sanayi ortamını masanızın üstüne kadar getirmek ve iyi hizmet verebilmek için sürekli çalışmaktayız.  Birlikte keyifle ve karşılıklı kazançla dost sıcaklığında bir alışveriş olmasını umut ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.


 www.parcaustasi.com Ekibi.

Hızlı Kargo

Sipariş verdiğiniz ürünler 3 iş gününde kargoya teslim edilir. 500 TL üzerindeki siparişlerinizi ücretsiz kargo ile gönderiyoruz.

Doğru Yedek Parça İçin Bize Danışın

Uzman kadromuz ile size doğru parçayı bulmanız için yardımcı olabiliriz.Catalog ve parça tespiti için bize ulaşın.

Garantili Parçalar

Ürünlerimiz üretici ve tedarikçi firmaların verdiği garanti kapsamındadır. Orjinal yedek parçalarda yetkili servis onayı ile garanti prosedürü uygulanmaktadır.

Zengin Parça Çeşidi

Otuz iki marka da orijinal , OEM ve yan sanayi parçaya ulaşabilirsiniz.

Doğru Parça, Doğru Fiyat

Kolay parça arama motoru sayesinde araç ve modelinize uygun doğru parçayı kolayca bulabilİrsiniz. Orjinal Catalog kullanıyoruz şasi ile doğru parçayı buluyoruz.

Doğru Fiyat

Orjinal, yan sanayi ve OEM fiyatlarmız güncel tutulmaktadır. Araç şasi numarısı ile ulaşılan doğru parçaya en iyi fiyat verilerek satın alma yapmanız sağlanır.

PARÇA USTASINA DANIŞ
İLETİŞİM FORMUMUZU KULLANARAK BİZİMLE 7/24 İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

Scroll to Top